Image default
Start » Zełenski – prekursor Wielkiego Resetu
świat

Zełenski – prekursor Wielkiego Resetu

Globaliści zajmujący się Wielkim Resetem rozgrywają konflikt na Ukrainie po obu stronach. Taka jest rzeczywistość. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć i zaakceptować ten fakt, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie pojąć wydarzeń, które nastąpią później.

Ukraina właśnie po cichu ogłosiła, że jest pierwszym krajem, który wdrożył „Wielki Reset” WEF (Światowego Forum ekonomicznego)  poprzez utworzenie wniosku o kredyt społeczny łączącego dochód podstawowy (UBI), tożsamość cyfrową i paszport szczepionkowy, wszystko w swojej aplikacji  Diia.

Podobnie jak Trudeau, Zełenski jest zwolennikiem Światowego Forum Ekonomicznego.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powiedział, że premier Kanady Justin Trudeau był jednym z powodów, dla których zajął się polityką.
Po zakończeniu kariery komika i konferansjera i objęciu urzędu prezydenta Ukrainy w kwietniu 2019 roku, Zełenski okrzyknął Trudeau „jednym z tych przywódców, którzy zainspirowali go” do wejścia do polityki”, gdy został prezydentem Ukrainy w 2019 roku.

Choć z perspektywy Zachodu Zełenski niczym nie zasłynął, odkąd konflikt rosyjsko-ukraiński stał się w międzynarodową wiadomością, jego podziw dla Trudeau jest mniej zaskakujący, gdy przyjrzymy się jego przeszłości.

Podobnie jak Trudeau, Zełenski jest zwolennikiem Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba, globalistycznej organizacji stojącej za niesławnym już programem „Wielki Reset”, który mówi światu, że w 2030 roku „nie będziecie mieli nic i będziecie szczęśliwi…”.

Masowe poparcie dla Zełenskiego ze strony elit, w tym wsparcie ze strony „defund the police” i lewicowego mega – darczyńcy ruchu Black Lives Matter, Georga Sorosa, Trudeau, prezydenta USA Joe Bidena i wszystkich mediów głównego nurtu, doprowadziło to wielu do zakwestionowania prawdziwej motywacji stojącej za potępieniem Rosji przez Zachód i obaw, że szykuje się kolejna wojna zagraniczna z udziałem Zachodu.

Na przykład 1 marca, ukraińska dziennikarka Daria Kaleniuk wystosowała emocjonalny apel do brytyjskiego premiera Borisa Johnsona, prosząc go o wydanie NATO rozkazu rozpoczęcia wojny na Ukrainie. Po tym, jak wydarzenie to zostało entuzjastycznie przyjęte przez zachodnie media, pojawiły się doniesienia, że Kaleniuk jest nie tylko dziennikarką, ale także członkiem Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) i liderem wspieranych przez Sorosa inicjatyw w Europie Wschodniej.

Podczas gdy wielu jest sceptycznie nastawionych do prezydenta Rosji Władimira Putina i jego dawnych powiązań z KGB, w mediach zdaje się brakować zainteresowania drugą stroną konfliktu, co budzi niepokój wielu osób, biorąc pod uwagę radykalny charakter WEF i jego cele związane z Wielkim Resetem.

Wielki Reset to radykalny plan socjalistyczny opracowany przez światowe elity w celu „zrestartowania” światowej gospodarki i wprowadzenia scentralizowanego, silnie regulowanego i totalitarnego systemu międzynarodowego, podobnego do chińskiego systemu kredytu społecznego.

W rzeczywistości założyciel i przewodniczący WEF Klaus Schwab konsekwentnie chwalił komunistycznego prezydenta Chin Xi Jinpinga, w tym w tegorocznym oświadczeniu powiedział chińskiemu przywódcy, że jego dyktatorski reżim dokonał „znaczących osiągnięć społecznych i gospodarczych” dzięki „inkluzywnemu podejściu”.

https://www.lifesitenews.com/blogs/why-would-the-ukrainian-president-cite-justin-trudeau-as-an-inspiration/

https://www.lifesitenews.com/news/globalist-billionaire-george-soros-repudiates-putin-voices-support-for-ukrainian-government/

https://www.mirror.co.uk/news/politics/ukrainian-journalist-tears-confronts-boris-26356560

 

 

 

 

Zostaw komentarz

ajax-loader