Image default
Start » Wielki mistrz loży masońskiej we Włoszech wita „Szczepionkowe Paszporty śmierci”
covid

Wielki mistrz loży masońskiej we Włoszech wita „Szczepionkowe Paszporty śmierci”

W tym krótkim, ale odkrywczym reportażu włoskiego kanału telewizyjnego; „Casa SoleTV”; donosi że; Wielki Mistrz Stefano Bisi z Wielkiego Wschodu Włoch, tu w Rzymie, z zadowoleniem przyjął obowiązek „Paszportu DeathVaxx”. Loże będą wymagały paszportu, maski i pomiaru temperatury dla wszystkich wchodzących do ich loży.
Luciano Romali , Suwerenny Wielki Mistrz Wielkiej Loży Italii, oświadczył, że DeathVaxx jest „jedynym sposobem na oddalenie” zagrożenia Covid. Włoscy masoni zawsze forsowali szczepionki. Luigi Sacco, który w XIX wieku przekonał wielu katolickich duchownych do głoszenia wiary w szczepionki, co pozwoliło na zaszczepienie 130 tys. w północnej Italii.

Masońska doktryna szczepień została wyraźnie sformułowana w powieści Simona Waltera, który napisał: „Szczepienie jest sakramentem medycznym, który odpowiada chrztowi”.
Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego Bergoglio jest w 100% za „Death Vaxx”, jako „aktu miłości”, to wystarczy wiedzieć, że według watykańskiego urzędnika odpowiedzialnego za bezpieczeństwo w Argentynie, Jorge Mario Bergoglio jest masonem, powołując się na zeznanie wideo znanego argentyńskiego dziennikarza w krajowej telewizji.
Papieże rzymscy potępili wiele razy masonerię. Święta Inkwizycja była pierwszą organizacją, która ją zbadała, już w latach trzydziestych XVIII wieku. Bycie członkiem Loży jest aktem apostazji, który zasługuje na automatyczną ekskomunikę zgodnie z kanonem 1324, ponieważ jest to świadoma zdrada wobec zobowiązań chrztu.

Zostaw komentarz

ajax-loader