Image default
Start » Szczepionki mRNA Covid-19 firmy Pfizer i Moderna mają poważne skutki uboczne
covid

Szczepionki mRNA Covid-19 firmy Pfizer i Moderna mają poważne skutki uboczne

Raport przedstawiony na sesjach naukowych American Heart Association (AHA) 2021 mówi, że ryzyko rozwoju ostrego zespołu wieńcowego (ACS) znacznie wzrasta u pacjentów, którzy otrzymują szczepionki mRNA COVID-19. Badanie wykazało, że ryzyko rozwoju chorób serca wzrasta z 11% do 25% u pacjentów otrzymujących szczepionki Covid-19 opracowane przez firmy Pfizer i Moderna przy użyciu nowej technologii mRNA.

Badanie zostało zaprezentowane przez znanego kardiologa Stevena Gundry’ego na dorocznej konferencji Scientific Sessions of the American Heart Association w dniu 8 listopada 2021 r. i opublikowane w czasopiśmie Circulation. Wyniki badania zostały przedstawione jako wyraz zaniepokojenia, w którym stwierdzono, że szczepionki przeciw COVID mRNA dramatycznie zwiększają markery zapalenia śródbłonka i ryzyko ACS mierzone za pomocą testu kardiologicznego PULS: ostrzeżenie.

Badanie przeprowadzono na grupie osób będących pacjentami praktyki kardiologii profilaktycznej. W badaniu wzięło udział 566 mężczyzn i kobiet w stosunku 1:1, którzy w ramach badania wykonywali testy kardiologiczne PULS. Test kardiologiczny PLUS to klinicznie potwierdzony pomiar wielu biomarkerów białkowych, który generuje wynik przewidujący 5-letnie ryzyko wystąpienia nowego ostrego zespołu wieńcowego (ACS).

PLUS Badania kardiologiczne wykonano u pacjentów od 2 do 10 tygodni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionek mRNA firm Pfizer i Moderna, a wynik uzyskany w teście porównano z wynikami badań wykonanych 3 do 5 miesięcy przed podaniem szczepionki . Z porównania wynika, że kilka biomarkerów białkowych, które generują wynik dla prawdopodobieństwa ACS, znacznie się zwiększyło.

Zgodnie z abstraktem badania, poziom wyjściowy IL-16 wzrósł z 35=/-20 powyżej normy do 82=/- 75 powyżej normy, sFas wzrósł z 22+/- 15 powyżej normy do 46=/-24 powyżej normy normy, Hepatocyte Growth Factor wzrósł z 42 +/- 12 powyżej normy do 86 +/- 31 powyżej normy. Zmiany te spowodowały wzrost punktacji PULS z 11% 5-letniego ryzyka OZW do 25% 5-letniego OZW, wynika z badania.

Z badania wynika, że szczepionki zawierające mRNA dramatycznie zwiększają stan zapalny śródbłonka i nacieków komórek T mięśnia sercowego i mogą odpowiadać za obserwacje zwiększonej zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu.

To nie jedyne badanie, w którym uzyskano ten wynik. Według brytyjskiego kardiologa dr Aseem Malhotra, jeden z badaczy kardiologii z wydziału kardiologii prestiżowej instytucji brytyjskiej skontaktował się z nim, aby poinformować, że badania przeprowadzone przez jego wydział przyniosły podobne wyniki. Informator powiedział dokotrowi Malhotra, że znaleźli powiązania między zapaleniem tętnic wieńcowych a szczepionkami mRNA z badań obrazowych.

Jednak naukowcy postanowili nie publikować swoich wyników, ponieważ obawiają się utraty pieniędzy z przemysłu farmaceutycznego, powiedział lekarz w GB News. Powiedział, że badacz był bardzo zdenerwowany tą decyzją. Dr Aseem Malhotra powiedział również, że informacje ze społeczności kardiologicznej w Wielkiej Brytanii wykazały, że w kraju nastąpił znaczny wzrost zgonów związanych z kardiologią i istnieje potrzeba zbadania związku tego ze szczepionkami Covid-19.

Chociaż wyniki te pojawiły się niedawno, możliwe jest, że twórcy szczepionek mRNA, zwłaszcza firma Pfizer, wiedzieli już o takich możliwych skutkach swoich szczepionek. Amerykański gigant farmaceutyczny szukał odporności na wszelkie działania przeciwko wszelkim przyszłym niepożądanym działaniom jego szczepionki. Firma chciała nawet, aby kilka krajów wystawiło suwerenne aktywa, w tym bazy wojskowe i rezerwy banków federalnych, jako zabezpieczenie potencjalnych przyszłych kosztów prawnych wynikających z niekorzystnych skutków szczepionki.

Z drugiej strony technologia mRNA jest nową technologią wykorzystywaną do opracowywania szczepionek i została po raz pierwszy wykorzystana do opracowania szczepionek Covid-19 przez firmy Pfizer i Moderna. Ponieważ badanie nowego leku zajmuje lata, wszystkie prawdopodobne skutki szczepionek mRNA nie są jeszcze znane i będą znane za miesiące i lata, wraz z przeprowadzeniem kolejnych badań.

mRNA Covid-19 vaccines by Pfizer and Moderna have serious side effects, shows study: How India may have saved itself from disaster

ACS Risk Biomarkers Significantly Increase After mRNA COVID-19 Vaccine

Zostaw komentarz

ajax-loader