Image default
Start » Przegląd kłamstw
świat

Przegląd kłamstw

Kolega w kapłaństwie napisał kolejny cenny przegląd całej sprawy tzw. pandemii Covid, aby pomóc duszom jasno zobaczyć, o co naprawdę chodzi, w przeciwieństwie do tego, co kłamcy z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości nam wmawiają. Wyjaśnia on, jak obłąkana pycha małej grupy ludzi chce zbudować „Ostateczną Wieżę Babel”, aby raz na zawsze odciąć Boga i zająć Jego miejsce. Ich cel jest więc potrójny: zdziesiątkować ludzkość, stworzyć globalny Nowy Porządek Świata i stworzyć zupełnie nowy rodzaj człowieka, który będzie kontrolowany przez satanistyczną elitę, czyli przez nich samych. W rzeczywistości pracowali oni nad tym projektem od wieków, ale ostateczny przełom czegoś tak nowego wymagał ogólnoświatowej „pandemii”, aby go wprowadzić – stąd „Koronawirus”, pochodzący z Wuhan w Chinach.

Jednak niskie statystyki zgonów na koronawirus zadały kłam „pandemii”, podobnie jak powszechna, ścisła cenzura w oficjalnych mediach światowych na wszelkie przeciwne informacje, cenzura, która może pochodzić jedynie z wysoce wydajnego i niezwykle potężnego ośrodka władzy; podobnie jak światowi, służalczy politycy, gotowi wmówić społeczeństwu każdą farsę nakazaną przez ich ukrytych mistrzów, w tym przypadku farsową propozycję, że jedyną odpowiedzią na „pandemię” jest ich „szczepionka”, czyli zastrzyk.

Musimy na chwilę zatrzymać się nad diaboliczną „szczepionką” pochodzącą od tej elity satanistów. Jest to produkt niedokończony, wewnętrznie zależny od wielokrotnych aborcji dokonywanych przez przemysł „medyczny” płodu, funkcjonujący dzięki manipulacji ludzkimi genami, sterylizacji kobiet, naładowany nanocząsteczkami metalu, aby dążyć do zmieszania człowieka z maszyną, owego „transhumanizmu” umiłowanego przez ludzi takich jak Karl Schwab, w celu stworzenia zupełnie nowego rodzaju człowieka, który nie będzie już stworzony przez Boga.

Taki rodzaj szatańskiego chrztu, przeznaczony dla całej ludzkości, jest absolutnie nie do przyjęcia dla katolików.

Wracamy do potrójnego celu globalistów z ich tak zwaną „pandemią” i „szczepionką”.

Po pierwsze, zdziesiątkowanie ludności świata. Pierwsza wytyczna, upamiętniona przez monumentalne Kamienie Georgia Guidestones wzniesione w 1980 r. w pobliżu Atlanty w USA, brzmi: „Utrzymywać liczbę ludności świata poniżej pięciuset milionów”, czyli znacznie poniżej obecnych ośmiu miliardów, ponieważ znacznie zmniejszona liczba transludzkich istot będzie o wiele łatwiejsza do kontrolowania przez maleńką elitę NWO jako jej niewolników. Liczba zgonów powinna stale rosnąć, ponieważ powtarzane „szczepionki” i środki wspomagające stale osłabiają ludzkie systemy odpornościowe.

Po drugie, tak jak rozpadające się pozostałości dawnego Rzymskiego Porządku Świata są celowo niszczone przez krach finansowy i planowaną Trzecią Wojnę Światową, tak ich ruiny umożliwią wzniesienie Nowego Porządku Świata. A ponieważ Chrześcijaństwo rzekomo zawiodło, ludzie zwrócą się ku antychrześcijańskiemu przedłużeniu ich ateistycznego materializmu, czyli ku komunizmowi na wzór chiński, w którym „wolność” zostanie zastąpiona przez całkowity nadzór i kontrolę nad ludnością za pomocą wstrzykiwanych „chipów”.

I po trzecie, dzięki udanemu połączeniu człowieka z maszyną poprzez wszczepienie implantów do mózgu i ciała, nad czym intensywnie pracuje się w wielu krajach od zakończenia II wojny światowej, ewolucja człowieka zrobi wielki krok naprzód i narodzi się Nowy Człowiek, „oczyszczony z błędów i zaniedbań człowieka (takiego, jakim jest)” – mówi Schwab. Oto najnowsza wersja chwały człowieka zastępującego Boga – ostateczna Wieża Babel.

Czy zatem ten szatański program jest skazany na sukces? Czy nic nie możemy zrobić? Wcale nie, mówi nasz kolega! Po pierwsze, nikt nie może nas pozbawić, wbrew naszej woli, wiary czy łaski Bożej. Po drugie, potrzebujemy wielkiego zaufania do Boga. On może nas wystawić na próbę, jak Hioba, ale jeśli ją przejdziemy, to Bóg nam to wynagrodzi. I po trzecie, w całej historii ludzkości nie udało się zbudować żadnej wieży Babel. Bóg jest Bogiem. Nie musimy dać się stłamsić!

J E X. Bp Ryszard Williamson

 

Zostaw komentarz

ajax-loader