Image default
Start » Czas aresztować winnych lekarzy, którzy podawali szczepionki
Polityka

Czas aresztować winnych lekarzy, którzy podawali szczepionki

Teraz, gdy nawet niektóre media głównego nurtu donoszą o tym, że szczepionki Covid-19 są śmiertelnie niebezpieczne, że wywołały około 150 potencjalnie poważnych skutków ubocznych i że zabiły tysiące ludzi, warto przyjrzeć się lekarzom, którzy je podawali.

Większość z nich podawała szczepionki, nie wyjaśniając odpowiednio zagrożeń i nie obserwując pacjentów, którzy przecież brali udział w eksperymencie.

Lekarze mają długą, smutną historię przeprowadzania eksperymentów na pacjentach. Podczas II wojny światowej Pentagon testował gaz musztardowy na amerykańskich żołnierzach, a w latach 60. na więźniach testowano Agent Orange.

Jednak w ostatnich dziesięcioleciach nawet amerykańscy wojskowi zachowują znacznie większą ostrożność przy testowaniu nowych produktów.

Na przykład podczas konfliktu serbskiego w latach 90. Pentagon uzyskał zgodę FDA, zanim zaoferował żołnierzom eksperymentalną szczepionkę przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu. Szczepionkę otrzymali tylko ci żołnierze, którzy jej potrzebowali.

Każda nowa wyprodukowana szczepionka była testowana (choć zwykle w niewystarczającym stopniu), a osoby biorące udział w testach zawsze były informowane o możliwych skutkach ubocznych – oraz o tym, że biorą udział w eksperymencie.

Wszystko to zmieniło się w przypadku szczepionek Covid-19.

Szczepionki te były, i nadal są, eksperymentalne.

Pacjentów należało ostrzec, że są one eksperymentalne, i poinformować ich o wszystkich możliwych skutkach ubocznych.

Zagrożenia związane z podawaniem szczepionek covid-19 zostały dobrze udokumentowane w 2020 roku. Nagrałem kilka filmów, w których wyjaśniłem, na czym polegało ryzyko. Wśród zagrożeń wymieniłem zapalenie mięśnia sercowego i problemy z krwią.

Oto linki do dwóch filmów ostrzegawczych, które nakręciłem:

Szczepionka Covid-19 – możliwe skutki uboczne – nakręcony 8 grudnia 2020 r.

Pilne informacje na temat szczepionki Covid-19 – nagranie z 20 grudnia 2020 r.

Jednak większość lekarzy zignorowała dowody i zawiodła swoich pacjentów na trzy sposoby.

Po pierwsze, nie ostrzegli pacjentów, że biorą udział w eksperymencie.

Po drugie, nie ostrzegli pacjentów o możliwych zagrożeniach. Pacjenci zawsze powinni być informowani o zagrożeniach – w przeciwnym razie nie mogą wyrazić świadomej zgody na zakłucie lub leczenie. Żaden chirurg nie przeprowadza operacji na pacjencie bez jego zgody. Żaden lekarz nie powinien podawać jakiejkolwiek szczepionki bez uzyskania świadomej zgody pacjenta. Lekarze nie poinformowali jednak swoich pacjentów o zagrożeniach. Nie uzyskali też odpowiedniej zgody. Łamali zasady medyczne i łamali prawo.

Po trzecie, lekarze nie monitorowali swoich pacjentów po zaszczepieniu. Przez pewien czas w Wielkiej Brytanii pacjentom, którzy otrzymali zastrzyk, kazano odczekać 15 minut przed wyjściem, na wypadek gdyby wystąpiła u nich reakcja wstrząsu anafilaktycznego. W końcu jednak zrezygnowano nawet z tego. Nie prowadzono długoterminowego monitorowania. Lekarzy nie interesował fakt, że zabijają i ranią tysiące pacjentów.

2 lutego 2021 roku – ponad rok temu – nagrałem film zatytułowany „Lekarze i pielęgniarki podający szczepionkę Covid-19 będą sądzeni jak zbrodniarze wojenni”.
Naciśnij teraz link, jeśli chcesz obejrzeć ten film.

Nie ma już żadnych wątpliwości, że szczepionki covid-19 są śmiertelnie i niewiarygodnie niebezpieczne. Nie jest przesadą określenie ich mianem trucizn.

Lekarze, którzy podawali lub zalecali stosowanie szczepionek covid-19, powinni zostać zgłoszeni do organu wydającego im licencje (w Wielkiej Brytanii jest to General Medical Council) i powinni stracić licencje.

Lekarze ci powinni zostać aresztowani, osądzeni i osadzeni w więzieniu.
Przekupieni ogromnymi honorariami, zawiedli swoich pacjentów, zawiedli zawód i zawiedli społeczeństwo.
za- https://world-signals.com/news/2022/03/13/dr-vernon-coleman-its-time-to-arrest-the-guilty-doctors-who-gave-the-vaccines/

Dr Vernon Coleman

 

Zostaw komentarz

ajax-loader