Image default
Start » 15 stycznia 2022 Manifestacja – relacja
Bialafoto

15 stycznia 2022 Manifestacja – relacja

15 stycznia br. w Białej Podlaskiej (Plac wolności) miała miejsce manifestacja, na którą przyszło ok. 300 Bialczan i mieszkańców Podlasia.

To co sprowadziło tylu Polaków w te sobotnie popołudnie był SPRZECIW wobec zamykania gospodarki,  a także innych działów życia społecznego. Był to sprzeciw także przeciw zamknięciu i blokadzie służby zdrowia, czego wyrazem była niepotrzebna śmierć ponad 200 tyś. Polaków/Polek(tzw. nadmiarowe zgony).
Liczba zgonów od września 2020 do września 2021 wyniosła w Polsce ponad 538 tysięcy, a liczba urodzeń – ponad 336 tysięcy, co oznacza spadek ludności naszego kraju o 202 tysiące! To największy ubytek polskiej populacji od II wojny światowej… Takie są skutki ograniczenia dostępu do służby zdrowia dla pacjentów i zniszczenia normalnego życia dla ogółu.

Mieszkańcy protestujący w sobotę chcieli pokazać że nie życzą sobie tzw. Segregacji Sanitarnej (SS..)
Tzw. ustawa Hoca, tydzień temu została dopuszczona do procedowania w kom.zdrowia i została niestety przyjęta i ma trafić pod obrady (Kne)Sejmu. Odrazę i obrzydzenie budzi fakt iż większość orędowników przymusowego szczepienia obywateli w momencie głosowania nad poprawką wprowadzającą obowiązek szczepienia dla senatorów i posłów – … zagłosowali przeciwko tej poprawce! (zrobili tak np.Cz. Hoc, twórca ustawy, Bolesław Piecha, kiedyś wzięty aborcjonista, dziś szalony zwolennik przymusu 💉 czy poseł z Międzyrzeca, ni(e)jaki marcin Duszek, a wstrzymał się od głosu też maniak kowidiański (przymusu 💉itp. ) )
Ostatecznie „polscy” parlamentarzyści nie muszą się szczepić, w odróżnieniu od innych grup zawodowych.
Ustawa ta daje pracodawcom prawo do sprawdzania tzw. certyfikatów, i w razie niezaszczepienia – mogą swoich pracowników przesunąć na niższe stanowisko albo nawet zwolnić z pracy !

Był to też protest przeciwko zmuszaniu Polaków do 💉💉💉, co rządzący (czytaj: okupujący ) Polską chcą błyskawicznie przeprowadzić (min. zdrowia (czytaj: choroby) 🇮🇱 wydał rozporządzenie wg którego pracownicy służby zdrowia mają czas do 1 marca br. aby się dać ukłuć niezbadanym preparatem- genowym).

Na manifestacji przemawiało kilku mówców, którzy podzielili się swą wiedzą o tym co się dzieje w Polsce i na świecie w związku z tak zwaną pandemią, propagandą jaka się codziennie wylewa z mendiów głównego nurtu, przymuszaniem ludzi do przyjmowania nieprzebadanego, eksperymentalnego preparatu zwanego szczepionką przeciw covid19.  Poruszyli tematy lockdownu, czyli wspomnianego zamykania całych sektorów życia ludzi. W tym kontekście zauważyli smutny fakt, że w tej zbiorowej akcji pandemicznej, prócz rządów i mediów bierze udział kościół katolicki, a raczej to co z niego zostało/ po nieszczęsnym soborze wat.2 / (zamykanie kościołów, propaganda pro- 💉💉💉 księży, biskupów i papieża (w rzeczywistości jest to fałszywy papież – odstępca, lewak i pacynka masonerii) –  https://www.bibula.com/).

Także wypowiadali się o segregacji sanitarnej, która na co dzień dotyka milionów Polek i Polaków, wiele słów gorzkich poświecili walce rządu PiS przeciw własnym obywatelom – mowa była o tej ustawie segregacyjnej, przygotowanie ad hoc przez (P)osła Hoca.

Uczestnicy Wydarzenia swoje zdanie wyrażali przez hasła, jak Stop Segregacji Sanitarnej, czy patriotycznych jak Bóg, Honor i Ojczyzna.

Poza tym główny mówca, Marek Jówko, jako podstawę sprzeciwu wobec działań rządu/Lewicy/PiSu/PO/PSL/P2050 wymienił kilka artykułów z konstytucji broniącej swobód obywatelskich!

Art. 31. Wolność i przesłanki jej ograniczenia
1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
3. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
Art. 39. Zasada wolności od eksperymentów
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Art. 57. Zasada wolności zgromadzeń
Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa.

Wobec tego – Nakazy szczepień i maseczkowania są niekonstytucyjne.

Tak więc – Rząd nie przestrzega konstytucji.

Konkluzja po tych informacjach jest następująca:

Naród w walce może liczyć tylko na siebie.

Zostaw komentarz

ajax-loader